Naklejki na widelec rowerowy
Naklejki na widelec rowerowy

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 


 Naklejki na widelec rowerowy 

Posiadamy bardzo bogatą ofertę naklejek rowerowych. Lecz nie spoczywamy na laurach... Cały czas myślimy jak wzbogacić nasze portfolio o nowe produkty. Czasem pomysły przychodzą do nas same, a właściwie to podsuwają nam je nasi Klienci. Tak było i w tym przypadku ... 

Zgłosił się do nas Klient prowadzący serwis rowerowy z prośbą o projekt i wydruk partii naklejek rowerowych na widelce amortyzatora przedniego.

Zaprojekowane naklejki wydrukowaliśmy w możliwie najlepszej jakości. Nie zapomnieliśmy też o ich zabezpieczeniu przed brudem i kurzem. Pokryliśmy je specjalnym laminatem, który pozwala na podniesienie odporności naklejki przed uszkodzeniami fizycznymi oraz promieniami UV.

Naklejki na amortyzatory prezentują się znakomicie , tylko spójrzcie...

 

 

Zabezpieczenie laminatem - czy jest niezbędne ?

Zabezpieczenie naklejek na widelec rowerowy przy użyciu laminatu błyszczącego nie jest niezbędne. Pozwala na przedłużenie żywotności naszej naklejki. 

Przydaje się to zwłaszcza w miejscach najbardziej narażonych na zarysowania - a jak sam wiesz widelec rowerowy należy do takiego obszaru. Błoto, woda, zarysowania i otarcia - naklejki na amortyzatorze nie mają lekkiego życia ...

Równie dobrze możemy wydrukować takie naklejki bez powierzchni ochronnej lecz ich trwałość będzie niższa.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl